دوشنبه 4 تير 1397
 عناوین صفحه اصلی روال کار فروشگاه سفارش نقدی ارتباط با ما

 موضوعات محصولات کاربردی (7) محصولات سرگرمی (2) زبان سرا (14) محصولات آموزشی (15) اشتغال و درآمدزايي (2) موبایل (2) حافظه و تند خواني (2) گرافیک و طراحی (18) آموزش ساز و موسیقی (10) موفقیت (18) آموزش كودكان (زبان و ..) (7) موسیقی بدون كلام (5) کتابخانه دیجیتال (6) مجموعه مستند (10) ورزشی (9) طرح و ژورنال (2) آموزش تعميرات خودرو (5) محصولات ويژه (1) آموزشي بانوان (7) مستند هاي شكار (34) هداياي ويژه (1) مستندهاي ماشين و موتور (1) نرم افزارهای مهندسی (4) دايرة المعارف (5) مستند هاي حيات وحش (0) آموزش نرم افزارهاي كاربردي (3)
در جستجوی کل رکورد در کشورهای عرب زبان :: [مستند هاي شكار]
  این فیلم که محصول شرکت Hunter Video از کمپانی های معروف در زمینه برگزاری تورهای شکار می باشد, محصول سال 2005 است و حاصل تلاش بی وقفه این کمپانی با یکی از شکارچیان معروف روس است.

در این فیلم شکارچی در پی یافتن کل رکورد به سودان رفته و در صحراهای بی آب و علف و کوهستانهایی که بی شباهت به مناطق مرکزی ایران بخصوص کویر ایران می باشد, در جستجوی کل رکورد عربی است.

 جالب آنکه بدانیم با بررسی هایی که این شکارچی در بین قبائل و چوپانان و روستاییان مناطق صحرایی و عرب زبانان این کشور انجام می دهد درمی یابد که رکورددار ضخامت و طول شاخ کل عربی در کشور مزبور شخصی ایرانی (عبدالرضا پهلوی) می باشد که هنوز بعد از بیش از 30 سال هیچ کس نتوانسته رکورد او را به دست آورد.

 در این فیلم شما عکسهایی هستید از 30 سال پیش که او را با رکورد کل به دست آمده در سودان نشان می دهد. در طول مسیر این شکار که بیش از چندین هفته به طول می انجامد, شکارچی مجبور می شود برای تهیه آذوقه غذایی گروه به شکار یک رأس آهو و همچنین برای تهیه گوشت به شکاربز کوهی نیز فائق آید.

در قسمتی از این فیلم شکارچی و اعضاء گروه مجبور می شوند برای به دست آوردن کل رکورد سوراخی که محلی ها فقط از مکان مخفی شدن آن باخبرند پول فراوانی پرداخت و چوپانان و رمه دارانی را استخدام کنند تا به صورت جرگه کردن کوه این کل را مجبور کنند سوراخی را که در آن پنهان است ترک کند؛ بعد از 30 سال این شکارچی موفق به شکار بزرگترین کل عربی می شود.

 برای آنانی که به شکار کل علاقه دارند این فیلم از چندین جهت حائز اهمیت می باشد چرا که تمامی مناطقی که شکار در آن انجام می گیرد دقیقاً چه از لحاظ پوشش گیاهی و چه از لحاظ کوهستانها مطابق با مناطق کویری ایران بوده و تماشای این فیلم بیشتر مناطق کویری شکار در ایران را به یاد بیننده می آورد و همچنین در این فیلم جزئیات و آموزشهای بسیاری در جهت تعقیب و ردزنی حیوان و اینکه چگونه می توان به سرتیر شکار رفت و یا اینکه چگونه در خلاف جهت باد حرکت نمود را فرا خواهید گرفت و در زمینه یادگیری و طریقه ماهرخ رفتن به شکار نیز حاوی نکات آموزنده ای برای شکارچیان می باشد که امید است مورد توجه شکارچیان ایرانی قرار گیرد.

اين فيلم در يك dvd با پكيج اختصاصي بسيار زيبا و كيفيت عالي عرضه ميگردد.


قیمت پستی : 40000 ریال قیمت نقدی : 40000 ریال

.به پاس قدر داني از مشتريان سايت با هر خريد نقدي با ميلغ حداقل 30000 تومان يك پكيج ويژه از طرف سايت همراه سفارش به عنوان هديه ارسال ميگردد. ،(()) فروشگاه سیب
www.3ib.ir
 محصولات برگزیده
طرحهاي آماده مونتاژ چهره
شکار کل، آهو، گراز و انواع قوچ در ایران
افزایش قد برای بالغین
جامع ترین و کامل ترین نرم افزار پزشکی برای خانواده های ایرانی
بسته آموزش ساخت هواپیمای رادیو کنترل
نرم افزار نجوم و رسد آسمان starry night 6
شکار قوچ سفید خرس قهوه ای گرگ موس گوزن کاریبو خرس گریزلی در کوهستانهاي آلاسگا
کاملترین پکیج تعمیرات موبایل در ایران
Brainy Baby
آتلیه عروس و داماد
زبان نصرت 3+زبان در خواب+تقويت حافظه و....
مجموعه کامل آموزش زبان فرانسه total training franch
آموزش حرفه‌اي تعميرات سخت افزار موبايل
آموزش گلسازی و عروسک سازی +آموزش شمع سازی
آموزش فتوشاپ حرفه اي طراحي و گرافيك تكنيكال روتوش مناظر و پرتره
آموزش ویدیویی زبان انگلیسی Video learning English
جاودانه ها مجموعه نفيس و ارزشمند برنامه گلها كاملترين مجموعه ( جديد)
جاودانه ها ( مجموعه ارزشمند برنامه گلها ) موسیقی برنامه گلها شامل گلهای رنگارنگ ، گلهای تازه ، شاخه گل و…
مجموعه قصه هاي خاطره انگيز
گنجینه کتابهای فارسی
مجموعه كامل جو فراست ، راهنماي خانواده
مجموعه حیات وحش بی نظیر زندگی
مستند اسرار مغز 4 قسمت كامل دوبله فارسي
كاملترين مجموعه آموزش سفره آرايي و ميوه آرايي و آشپزي
دکتر حافظه : کاملترین مجموعه تفویت حافظه و تند خوانی و افزایش کارایی ذهن