دوشنبه 29 بهمن 1397
 عناوین صفحه اصلی روال کار فروشگاه سفارش نقدی ارتباط با ما

 موضوعات محصولات کاربردی (7) محصولات سرگرمی (2) زبان سرا (14) محصولات آموزشی (15) اشتغال و درآمدزايي (2) موبایل (2) حافظه و تند خواني (2) گرافیک و طراحی (18) آموزش ساز و موسیقی (10) موفقیت (18) آموزش كودكان (زبان و ..) (7) موسیقی بدون كلام (5) کتابخانه دیجیتال (6) مجموعه مستند (10) ورزشی (9) طرح و ژورنال (2) آموزش تعميرات خودرو (5) محصولات ويژه (1) آموزشي بانوان (7) مستند هاي شكار (34) هداياي ويژه (1) مستندهاي ماشين و موتور (1) نرم افزارهای مهندسی (4) دايرة المعارف (5) مستند هاي حيات وحش (0) آموزش نرم افزارهاي كاربردي (3)
فیلم مستند شکار قوچ اوریال و کل ماخور سلیمان – پازن در پاکستان :: [مستند هاي شكار]

پاکستان یکی از کشورهایی است که بسیاری از شکارچیان رویای بدست آوردن تروفه ارزشمند از آن را سالیان درازی است که در سر دارند ولی به علت اوضاع استراتژیک منطقه که اصولاً منطقه ای ناامن از نظر جهانگردی می باشد, فقط تعداد محدودی شکارچی خارجی توانسته اند به این رویای دست نیافتنی فائق آیند. وجود طالبان از یک سو و قبائلی که از طالبان و گروه های تندروی مذهبی حمایت می کنند از سوی دیگر باعث شده که اصولاً شکار در این کشور بیشتر به یک رویا نزدیک باشد.

 این فیلم که با همکاری یکی از معروفترین آژانسها (Shikar Safari) که در زمینه برنامه ریزی و هماهنگی شکار در آسیا فعالیت دارد تهیه شده است بی شک یکی از بهترین فیلمهای شکار قوچ اوریال و کل می باشد.

بخش اول

در این فیلم شما شاهد شکار قوچ اوریال, رکوردی در کوههای کراچی, خواهید بود که رکورد کشور پاکستان در سال 2007 می باشد؛ شکار قوچی که بلندی شاخهایش به داخل گونه هایش فرو رفته است. اگرچه قوچهای اوریال پاکستان از لحاظ جثه و بلندی ریش با اوریال ایران تفاوت بسیار دارند.

در بخش دیگر این فیلم شما نظاره گر شکار کل آسیایی خواهید بود که شکار این کل و منطقه شکار آن بسیار شبیه مناطقی است که در ایران وجود دارد به طوری که با دیدن آن احساس شکار در ایران را خواهید داشت.

در بخش دیگر این فیلم شاهد شکار قوچ اوریال پنجاب خواهید بود که در این بخش نیز قوچی عالی از نظر بلندی طول شاخ از فاصله بسیار دور شکار می شود.

در بخش بعدی فیلم نیز شکارچی آقای هارپر (Harper) به منطقه بلوچستان در مثلث مرزی بین پاکستان, افغانستان و ایران سفر می کند و یکی از رویایی ترین قوچهای اوریال افغان را شکار می کند.

در بخش پایانی فیلم نیز که مربوط به ارتفاعات و کوههای سلیمان می شود, به تماشای شکار یکی از نادرترین کل ها خواهیم پرداخت. "کل مارخور سلیمان" که شکار این گونه و گرفتن پروانه شکار این گونه نادر بسیار سخت می باشد چرا که هم این گونه کل بسیار نایاب می باشد و هم اینکه شکار آن در مناطقی انجام می گیرد که در اختیار گروه های طالبان می باشد. پس شکارچی مجبور می شود با استفاده از عمامه و لباس های پاکستانی به مناطق تحت نفوذ طالبان راه یابد و در این سفر یکی از زیباترین و بزرگترین کل های مارخوری که تاکنون رکورد آن ثبت شده را شکار کند.

این فیلم در یک dvd با پکیج اختصاصی عرضه میگردد.

محصولات پيشنهادي:

 فیلم مستند شکار کبک در انگلستان

 فیلم مستند شکار کل اروپایی (شاموا)

رکوردهای شکار شیر، بوفالو و پلنگ در کنیا

راهنماي موتورهاي جستجو:

شکار،فیلم شکار،مستند شکار،خرید مستند شکار،شکارچی،شکار قوچ،شکار قوچ اوریال،مستند شکار کل،سفارش اینترنتی مستند شکار قوچ،شکار پازن در پاکستان،اسلحه شکار


قیمت پستی : 45000 ریال قیمت نقدی : 45000 ریال

.به پاس قدر داني از مشتريان سايت با هر خريد نقدي با ميلغ حداقل 30000 تومان يك پكيج ويژه از طرف سايت همراه سفارش به عنوان هديه ارسال ميگردد. ،(()) فروشگاه سیب
www.3ib.ir
 محصولات برگزیده
مستند اسرار مغز 4 قسمت كامل دوبله فارسي
نرم افزار نجوم و رسد آسمان starry night 6
مجموعه كامل جو فراست ، راهنماي خانواده
مجموعه قصه هاي خاطره انگيز
کاملترین پکیج تعمیرات موبایل در ایران
آموزش فتوشاپ حرفه اي طراحي و گرافيك تكنيكال روتوش مناظر و پرتره
آموزش گلسازی و عروسک سازی +آموزش شمع سازی
جاودانه ها مجموعه نفيس و ارزشمند برنامه گلها كاملترين مجموعه ( جديد)
آموزش حرفه‌اي تعميرات سخت افزار موبايل
مجموعه حیات وحش بی نظیر زندگی
طرحهاي آماده مونتاژ چهره
آتلیه عروس و داماد
زبان نصرت 3+زبان در خواب+تقويت حافظه و....
كاملترين مجموعه آموزش سفره آرايي و ميوه آرايي و آشپزي
جامع ترین و کامل ترین نرم افزار پزشکی برای خانواده های ایرانی
شکار قوچ سفید خرس قهوه ای گرگ موس گوزن کاریبو خرس گریزلی در کوهستانهاي آلاسگا
دکتر حافظه : کاملترین مجموعه تفویت حافظه و تند خوانی و افزایش کارایی ذهن
گنجینه کتابهای فارسی
Brainy Baby
افزایش قد برای بالغین
بسته آموزش ساخت هواپیمای رادیو کنترل
مجموعه کامل آموزش زبان فرانسه total training franch
جاودانه ها ( مجموعه ارزشمند برنامه گلها ) موسیقی برنامه گلها شامل گلهای رنگارنگ ، گلهای تازه ، شاخه گل و…
شکار کل، آهو، گراز و انواع قوچ در ایران
آموزش ویدیویی زبان انگلیسی Video learning English