پنجشنبه 30 خرداد 1398
 عناوین صفحه اصلی روال کار فروشگاه سفارش نقدی ارتباط با ما

 موضوعات محصولات کاربردی (7) محصولات سرگرمی (2) زبان سرا (14) محصولات آموزشی (15) اشتغال و درآمدزايي (2) موبایل (2) حافظه و تند خواني (2) گرافیک و طراحی (18) آموزش ساز و موسیقی (10) موفقیت (18) آموزش كودكان (زبان و ..) (7) موسیقی بدون كلام (5) کتابخانه دیجیتال (6) مجموعه مستند (10) ورزشی (9) طرح و ژورنال (2) آموزش تعميرات خودرو (5) محصولات ويژه (1) آموزشي بانوان (7) مستند هاي شكار (34) هداياي ويژه (1) مستندهاي ماشين و موتور (1) نرم افزارهای مهندسی (4) دايرة المعارف (5) مستند هاي حيات وحش (0) آموزش نرم افزارهاي كاربردي (3)
نرم افزار WinQSB به همراه آموزش برای اولین بار در 3ib :: [محصولات کاربردی]

این نرم افزار از جمله نرم افزارهای بسيار سودمند در زمينه مهندسی صنايع، اقتصاد، بازرگانی و مدیریت است که بسياری از مباحث تصميم گيری، برنامه ريزی، پيش بينی و کنترل را شامل می گردد و به عنوان نرم افزلر توانا در هر زمينه خاص از جمله کنترل کيفيت مطرح شده است.

WinQSB محصول 1995 بوده که بخش کنترل کيفيت آن شامل دو زمينه نمودارهای کنترل و نمونه گيری می باشد . اين نرم افزار بر پايه تئوری علمی بسيار بالا طراحی شده است و متنوع ترين طرحهای نمونه گيری جهت پذيرش و همچنين نمودارهای مختلف کنترل که بالغ بر 34 نمودار کنترلی است را ترسیم میکند.

QSB در هر زمينه کاملا منعطف بوده و تمامی پارامترهای و مدل موجود را می تواند تجزيه و تحليل کند. بخش نمودارهای کنترل اين نرم افزار علاوه بر ترسيم نمودارها , ابزارهای ديگری همچون تجزيه و تحليل نمودار پاراتو ,هيستوگرام، گراف وکارائی فرايند و آناليز توزيع داده ها و محاسبات مربوطه را در اختيار کاربر قرار می دهد. قابليتهای نرم افزاردر زمينه کنترل کيفيت :

*نمودار های کنترل مشخصه های کيفی وصفی و نقص های طبقه بندی شده

*نمودار های کنترل مشخصه های کيفی متغيير و ميانگين

*نمودارهای مشاهدات انفرادی

*نمودار های کنترل جمع تجمعی

*نمودار های کنترل ميانگين متحرک هندسی

*نمودار های کنترل ميانگين متحرک

*نمودار کنترل رگرسيون

*نمودار کنترل اصلاح شده

*نمودارهای کنترل پذيرش

*نمودار های کنترل استاندارد شده

*نمودار پارات

و *تجزيه و تحلیل کارايی فرايند

*هيستو گرام

اين نرم افزار به شما امکان مشخص نمودن و کنترل مقادير و وزن دهی به پارامتر ها را داده و همچنين از راهنمای بسیير مناسبی نيز برخوردار است.

بخش برنامه ریزی خطی : همان طور که مي دانيد در برنامه ريزي خطي با مدل سازي يکي از مسائل دنياي واقعي و تبديل هدف و محدوديت ها به مدل هاي رياضي به حل مسئله و پيدا کردن شرايط بهينه مي پردازيم. حل مسئله به صورت دستي نياز به تحليل ماتريس هاي بزرگ و پيچيده سيمپلکس دارد و اينکار علاوه بر اينکه زمان بسياري به خود اختصاص مي دهد، از دقت و صحت مناسب برخودار نيست و احتمال اشتباه در حل بسيار زياد مي باشد. به همين دليل استفاده از نرم افزار Liner Programming نه تنها در وقت صرفه جويي مي کند بلکه خروجي کامل و زيبايي دارد که مي تواند به صورت نوشتاري و گرافيکي حل مسئله را نمايش داده و همين طور اگر بخواهيد روش حل مسئله را جزء به جزء نشان مي دهد و مي تواند از لحاظ کمک درسي هم در درس تحقيق در عمليات بکار گرفته شود. يکي از مسائلي که در درس تحقيق در عمليات و طرح ريزي واحدهاي صنعتي زياد برخورد مي کنيد مسئله جانمايي و تخصيص فضاي انبار مي باشد که در Liner Programming براحتی قابل حل است. و اینک گروه 3ib برای اولین بار این نرم افزلر را با قیمت بسیار اندک و طراحی بسیار زیبا به علاقمندان تقدیم میکند. آموزش این مجموعه به صورت 3 صفحه با فرمت pdf میباشد. استفاده از اين مجموعه به دانشجويان و اساتيد رشته هاي مديريت بازرگاني، مهندسي صنايع، رياضي، اقتصاد و تمامي مديران سازمانهاي تجاري، صنعتي، آموزشي و حتي سياسي و نظامي و ساير علاقمندان پيشنهاد مي شود. 

راهنماي موتورهاي جستجو:

نرم افزار winqsb،خريد نرم افزار winqsb،دانلود،خريد پستي نرم افزارwinqsb،آموزش نرم افزار winqxsb،


قیمت پستی : 70000 ریال قیمت نقدی : 70000 ریال

.به پاس قدر داني از مشتريان سايت با هر خريد نقدي با ميلغ حداقل 30000 تومان يك پكيج ويژه از طرف سايت همراه سفارش به عنوان هديه ارسال ميگردد. ،(()) فروشگاه سیب
www.3ib.ir
 محصولات برگزیده
شکار کل، آهو، گراز و انواع قوچ در ایران
مجموعه حیات وحش بی نظیر زندگی
جامع ترین و کامل ترین نرم افزار پزشکی برای خانواده های ایرانی
نرم افزار نجوم و رسد آسمان starry night 6
کاملترین پکیج تعمیرات موبایل در ایران
زبان نصرت 3+زبان در خواب+تقويت حافظه و....
آتلیه عروس و داماد
Brainy Baby
جاودانه ها ( مجموعه ارزشمند برنامه گلها ) موسیقی برنامه گلها شامل گلهای رنگارنگ ، گلهای تازه ، شاخه گل و…
طرحهاي آماده مونتاژ چهره
مجموعه قصه هاي خاطره انگيز
مجموعه كامل جو فراست ، راهنماي خانواده
آموزش حرفه‌اي تعميرات سخت افزار موبايل
آموزش گلسازی و عروسک سازی +آموزش شمع سازی
گنجینه کتابهای فارسی
جاودانه ها مجموعه نفيس و ارزشمند برنامه گلها كاملترين مجموعه ( جديد)
آموزش ویدیویی زبان انگلیسی Video learning English
افزایش قد برای بالغین
مستند اسرار مغز 4 قسمت كامل دوبله فارسي
دکتر حافظه : کاملترین مجموعه تفویت حافظه و تند خوانی و افزایش کارایی ذهن
بسته آموزش ساخت هواپیمای رادیو کنترل
شکار قوچ سفید خرس قهوه ای گرگ موس گوزن کاریبو خرس گریزلی در کوهستانهاي آلاسگا
مجموعه کامل آموزش زبان فرانسه total training franch
كاملترين مجموعه آموزش سفره آرايي و ميوه آرايي و آشپزي
آموزش فتوشاپ حرفه اي طراحي و گرافيك تكنيكال روتوش مناظر و پرتره