سه شنبه 3 مهر 1397
 عناوین صفحه اصلی روال کار فروشگاه سفارش نقدی ارتباط با ما

 موضوعات محصولات کاربردی (7) محصولات سرگرمی (2) زبان سرا (14) محصولات آموزشی (15) اشتغال و درآمدزايي (2) موبایل (2) حافظه و تند خواني (2) گرافیک و طراحی (18) آموزش ساز و موسیقی (10) موفقیت (18) آموزش كودكان (زبان و ..) (7) موسیقی بدون كلام (5) کتابخانه دیجیتال (6) مجموعه مستند (10) ورزشی (9) طرح و ژورنال (2) آموزش تعميرات خودرو (5) محصولات ويژه (1) آموزشي بانوان (7) مستند هاي شكار (34) هداياي ويژه (1) مستندهاي ماشين و موتور (1) نرم افزارهای مهندسی (4) دايرة المعارف (5) مستند هاي حيات وحش (0) آموزش نرم افزارهاي كاربردي (3)
شکار باقرقره (کوکر) در اسکاتلند :: [مستند هاي شكار]

باقرقره یا کوکر پرندگانی کبوتر مانند، پر چثه و خشک زی هستند با بالها و دم دراز و نوک تیز و پاهای کوتاه پردار که در ایران به وفور یافت می شوند و می توان گفت در اکثر نقاط ایران شکارچیان با نحوه شکار این پرنده آشنا هستند.

با قرقره ها پرندگانی اجتماعی بوده و گاهی گله های بزرگ تشکیل می دهند و معمولاً در ساعت معینی از روز گله های آنها برای نوشیدن آب مسافتهای بسیاری را طی می کنند. باقرقره ها عادت دارند زمانیکه برای خوردن آب می آیند، از دور صدا کنند و همین موضوع باعث می شود که شکارچی متوجه آمدن آنها شود. فیلم شکار باقرقره در اسکاتلند شامل 3 قسمت مجزا در یک DVD می باشد که در قسمت اول که آشنایی با تفنگهای ساچمه زنی می باشد، شما را با جدیدترین و بهترین تفنگهای دولول ساخته شده و قطعات داخل انواع تفنگهای دولول شامل ضامن تفنگ، چکاننده در تفنگهای دولول، قفل و بستهای انواع تفنگهای دولول و ... جزء به جزء آشنا می کند. در قسمت دوم شما با نحوه شکار باقرقره آشنا خواهید شد و نظاره گر صحنه های زیبایی از شکار در دشتها و کوههای اسکاتلند خواهید بود. در قسمت سوم این فیلم، شما با نحوه طبخ دو نوع غذای مخصوص و محبوب در اسکاتلند که با گوشت باقرقره و کبوتر درست می شود، آشنا خواهید شد.

امید است با تماشای این فیلم، شکارچیان هم شناخت بهتری نسبت به قطعات داخلی تفنگ خود پیدا کرده و هم با نحوه شکار این پرنده و تکنیکهای شکار آن در کشور اسکاتلند آشنا شده و در نهایت روشهای طبخ و هنر آشپزی با گوشت آن را فرا گرفته تا نهایت استفاده را از شکار باقرقره که شکاری بسیار هیجان آور و پرتحرک می باشد، ببرند.

اين مستند در يك dvd با فرمت خانگي عرضه ميگردد.

محصولات پيشنهادي:

شکار قرقاول و مرغابی در آلمان و مجارستان 

شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی 

راهنماي موتورهاي جستجو:

شکار باقرقره (کوکر) در اسکاتلند :: [مستند های شكار ، مستند شکار باقرقره (کوکر) در اسکاتلند ، فروش اینترنتی مستند شکار ، خرید مستندهای شکار حیوانات ، فروش پستی مستند شکار ، شکاز ، بهترین مستند شكار ، مستند شکار ، خرید مستندهای شکار ، خرید اینترنتی مستند شکار ، خرید پستی مستند شکار حیوانات ، vcfdr ، خرید فیلم شکار ، خرید مستند شکار ، شکار حیوانات ، شکار در قزاقستان ، شکار قوچ ارگالی ، شکار شوکا ، شکار خرس طریقه شکار حیوانات ، فروش فیلمهای شکار ، فیلم شکار ، فیلم مستند شکار شوکا ، مستندهای شکار ، نحوه شکار حیوانات ، قزاقستان ، خرید پستی مستند شکار ، گوزن ، گراز و روباه در فرانسه و چک ، sjkn a;hv ، شکار در فرانسه ، شکار روباه ، شکار گراز ، طریقه شکار حیوانات ، مستند شکار گوزن ، خرید فیلم شکار باقرقره ،  


قیمت پستی : 38000 ریال قیمت نقدی : 38000 ریال

.به پاس قدر داني از مشتريان سايت با هر خريد نقدي با ميلغ حداقل 30000 تومان يك پكيج ويژه از طرف سايت همراه سفارش به عنوان هديه ارسال ميگردد. ،(()) فروشگاه سیب
www.3ib.ir
 محصولات برگزیده
مجموعه حیات وحش بی نظیر زندگی
دکتر حافظه : کاملترین مجموعه تفویت حافظه و تند خوانی و افزایش کارایی ذهن
مستند اسرار مغز 4 قسمت كامل دوبله فارسي
آموزش گلسازی و عروسک سازی +آموزش شمع سازی
افزایش قد برای بالغین
Brainy Baby
مجموعه قصه هاي خاطره انگيز
کاملترین پکیج تعمیرات موبایل در ایران
آموزش ویدیویی زبان انگلیسی Video learning English
آتلیه عروس و داماد
نرم افزار نجوم و رسد آسمان starry night 6
مجموعه كامل جو فراست ، راهنماي خانواده
زبان نصرت 3+زبان در خواب+تقويت حافظه و....
آموزش فتوشاپ حرفه اي طراحي و گرافيك تكنيكال روتوش مناظر و پرتره
جاودانه ها ( مجموعه ارزشمند برنامه گلها ) موسیقی برنامه گلها شامل گلهای رنگارنگ ، گلهای تازه ، شاخه گل و…
شکار قوچ سفید خرس قهوه ای گرگ موس گوزن کاریبو خرس گریزلی در کوهستانهاي آلاسگا
جاودانه ها مجموعه نفيس و ارزشمند برنامه گلها كاملترين مجموعه ( جديد)
جامع ترین و کامل ترین نرم افزار پزشکی برای خانواده های ایرانی
طرحهاي آماده مونتاژ چهره
بسته آموزش ساخت هواپیمای رادیو کنترل
شکار کل، آهو، گراز و انواع قوچ در ایران
مجموعه کامل آموزش زبان فرانسه total training franch
كاملترين مجموعه آموزش سفره آرايي و ميوه آرايي و آشپزي
گنجینه کتابهای فارسی
آموزش حرفه‌اي تعميرات سخت افزار موبايل